Michael PHILIPS

  • Stage-Gate Danışmanı
  • Eğitmen ve Danışman
  • Stage-Gate Genel Müdürü

Michael, Henley Yönetim Koleji’nden İşletme Yüksek Lisansı ve Toronto Üniversitesi’nden Beşeri Bilimler Lisans Diploması sahibidir.

 

Michael, halen Stage-Gate International genel müdürlüğünü yürütmektedir.  Aynı zamanda Ürün inovasyon yöneticileri ve ekipleri yetiştiren ve geliştiren profesyonellerden oluşan bir ekip lideridir.

 

Michael,  Stage-Gate International’a katılmadan önce, Franklin Covey’in danışmanlık / eğitim grubunu yönetmiş ve dünyanın en büyük organizasyonlarından bazılarının en karmaşık stratejik iş sorunlarını çözmelerine yardımcı olan ekipleri yönetmiştir. Michael, etkileyici bir dizi uluslararası şirket ile çalışmış ve ürün inovasyon stratejisi, oyun teorisi, organizasyonel gelişim, liderlik gelişimi ve kişisel etkinlik konularında uzmanlık kazanmıştır.

 

Michael’ın uzmanlığı, her boyutta ve tüm sektörlerdeki kuruluşlara çeşitli konularda inovasyon eğitiminin tasarımını ve sunumunu  içeren eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

 

Michael, özellikle stage- gate metodolojisi ile firmaların kurumsal olarak yeni ürün geliştirme faaliyetlerinin maksimum verimle yönetilmesi için eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.