Michael PHILIPS

Michael, Henley Yönetim Koleji’nden İşletme Yüksek Lisansı ve Toronto Üniversitesi’nden Beşeri Bilimler Lisans Diploması sahibidir.

Michael, halen Verisei International bünyesinde İnovasyon Danışmanlığı yapmaktadır. yürütmektedir. Aynı zamanda Ürün inovasyon yöneticileri ve ekipleri yetiştiren ve geliştiren profesyonellerden oluşan bir ekip lideridir.

Michael, Verisei International bünyesine katılmadan önce Stage-Gate International, Franklin Covey’in danışmanlık / eğitim grubunu yönetmiş ve dünyanın en büyük organizasyonlarından bazılarının en karmaşık stratejik iş sorunlarını çözmelerine yardımcı olan ekipleri yönetmiştir. Michael, etkileyici bir dizi uluslararası şirket ile çalışmış ve ürün inovasyon stratejisi, oyun teorisi, organizasyonel gelişim, liderlik gelişimi ve kişisel etkinlik konularında uzmanlık kazanmıştır.

Michael’ın uzmanlığı, her boyutta ve tüm sektörlerdeki kuruluşlara çeşitli konularda inovasyon eğitiminin tasarımını ve sunumunu içeren eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × Bize Ulaşın!