Hakkımızda

Hakkımızda

KORDİNAT KİMDİR?

KORDİNAT, başta marka, patent ve tasarım olmak üzere tüm fikrî mülkiyet haklarının korunması konusunda vekillik hizmeti yapmaktadır.

Kordinat, firmaların fikri sermayelerini ve rekabet güçlerini arttırmak için İnovasyon, Ar-Ge ve Yeni Ürün Geliştirme konularında katma değerli hizmetler sunar. Bu faaliyetler sonucu elde edilen değerleri fikrî mülkiyet hakları ile garanti altına alır.

Misyon ve Vizyonumuz

NEYİ HEDEFLİYORUZ

En temel hedefimiz müşterilerimizin fikri sermaye değerlerini arttırmak ve rekabet güçlerine katkıda bulunacak şekilde, onlara en uygun şartlarda katma değerli hizmet sunmak ve hak ettiğimiz maddi ve manevi kazancı sağlamaktır.

Tüm Hizmetlerimiz

PATENT

KORDINAT, firmalara patent vekillik hizmeti sunarken yaptıkları yenilikleri detaylı inceleyip anlamakta, bu yeniliklerin piyasada başarılı olması için uygun patent stratejilerini önermektedir.

Detaylı Bilgi Al

MARKA

KORDİNAT, markanın ilk oluşturulduğu andan başlayarak, resmi başvuru, tescil ve tescil sonrası işlemlerde fikrî mülkiyet açısından etkin yönetilmesi ve müşterilerine maksimum yarar sağlaması için çalışmaktadır.

Detaylı Bilgi Al

TASARIM

KORDİNAT müşterilerine tasarım stratejisi oluşumundan Türkiye’de ve tüm dünyada tasarım başvurusu ve tesciline, tescil sonrası işlemlerden tasarım ile ilgili karşılaştıkları davalarda firmalarını maksimum avantajlı hale getirecek tasarım ihlal analizleri konusunda danışmanlık ve vekillik hizmeti sunmaktadır.

Detaylı Bilgi Al

İNOVASYON

KORDINAT, İnovasyon ve bu kavramın içinde olan Yeni Ürün Geliştirme ve Ar-Ge kavramlarının doğru olarak kavranması ve uygun metodolojiler ile maksimum yarar elde edilmesi için çalışmaktadır.

Detaylı Bilgi Al

DANIŞMANLIK

KORDINAT, firmaların ve insanların rekabet güçlerini arttırmak için İnovasyon danışmanlığı vermektedir. Verdiği danışmanlıklarda nihai olarak firmanın ölçülebilir bir şekilde fikrî mülkiyet değerlerini üretebilmesi ve onlarla maksimum yarar elde etmesini ön planda tutmaktadır.

Detaylı Bilgi Al
    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × Bize Ulaşın!