Nasıl Çalışırız?

İlkelerimiz

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Kordinat, belirlediği hedeflere ulaşmak için şöyle çalışır;

 • Tüm çalışmaları esnasında müşterisinin rekabet gücünü arttırıcı “Ne yapabilirim?” sorusu üzerinde durur. Müşterinin yararına olmayan bir şeyi para kaybetmek pahasına dahi olsa önermez ve uygulamaz.
 • Müşterilere sunduğu marka, patent ve tasarım hizmetlerinde onların fikri sermaye değerlerini arttıracak şekilde çalışır.
 • Tüm sektörlere hizmet verebilecek kapasitede kalmasına karşın, inovasyon ve fikrî mülkiyet araçlarını temel rekabet stratejisi olarak kabul eden firmalara odaklanır.
 • Müşterilerine hizmet başlangıcında etkin ve tarafsız analiz, hizmet esnasında gereken maksimum bilgiyi sunar
 • Müşterilere sunduğu hizmet süresince iletişimi canlı tutar.
 • Bunun için Ekibinde sürekli eğitim, uygulama ve geliştirme çalışmaları yürütür.
 • Ekibinin maddi ve manevi mutluluğunu ön planda tutar.

Tüm Hizmetlerimiz

PATENT

KORDINAT, firmalara patent vekillik hizmeti sunarken yaptıkları yenilikleri detaylı inceleyip anlamakta, bu yeniliklerin piyasada başarılı olması için uygun patent stratejilerini önermektedir.

Detaylı Bilgi Al

MARKA

KORDİNAT, markanın ilk oluşturulduğu andan başlayarak, resmi başvuru, tescil ve tescil sonrası işlemlerde fikrî mülkiyet açısından etkin yönetilmesi ve müşterilerine maksimum yarar sağlaması için çalışmaktadır.

Detaylı Bilgi Al

TASARIM

KORDİNAT müşterilerine tasarım stratejisi oluşumundan Türkiye’de ve tüm dünyada tasarım başvurusu ve tesciline, tescil sonrası işlemlerden tasarım ile ilgili karşılaştıkları davalarda firmalarını maksimum avantajlı hale getirecek tasarım ihlal analizleri konusunda danışmanlık ve vekillik hizmeti sunmaktadır.

Detaylı Bilgi Al

İNOVASYON

KORDINAT, İnovasyon ve bu kavramın içinde olan Yeni Ürün Geliştirme ve Ar-Ge kavramlarının doğru olarak kavranması ve uygun metodolojiler ile maksimum yarar elde edilmesi için çalışmaktadır.

Detaylı Bilgi Al

DANIŞMANLIK

KORDINAT, firmaların ve insanların rekabet güçlerini arttırmak için İnovasyon danışmanlığı vermektedir. Verdiği danışmanlıklarda nihai olarak firmanın ölçülebilir bir şekilde fikrî mülkiyet değerlerini üretebilmesi ve onlarla maksimum yarar elde etmesini ön planda tutmaktadır.

Detaylı Bilgi Al
  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × Bize Ulaşın!